Gençlik yıllarında dışarıda sokaklarda ve takılması gereken bir çok yerde takılarak bu günlerini eskiden kazanmış olan genç adam, artık hayalindeki yaşantının sadece hayallerde olduğundan emin olmaya başlar. Bu hayali düşüşlerin sonrasında kendisine bir para kazanma kaynağı aramak ister e bunun nasıl yapılacağını düşünürken etrafındaki bir çok kız ile her gün seks yaparak daha da derin bir çukura düşmektedir. Sonunda kafasını ve penisini tembihleyerek bir daha zamparalık yapmayacağına kendine söz veren delikanlı, hormonlarını tutmuş bir şekilde etrafındaki insanların da yardımı ile kendine özel bir masaj salonu açmaya karar verir. Açacağı bu masaj salonuna insan ayrımı yapmaksızın isteyen herkesi saatlerce masaj yapma vaadi ile kendine çekmeyi başaran genç adam, bu zamana kadar hep çirkin ve şişman ya da çok kart insanların kendisine gelmesini hiçbir şekilde kafasında problem etmez. Eskiden çok düşkün olduğu uçkurunu artık çok rahat bir şekilde kontrol etmeyi başaran genç adamın arada sırada amcık istemesi bir hayli kendisini zorluyor olsa da bunun üstesinden gelerek kendisine masaj yapmaya gelen kadınlara hiçbir şekilde ters gözle bakmamıştır. İşleri yoluna koyan azgın genç adam, bu zamana kadar masaj yaptığı kadınların çok memnun olmasından dolayı kendisine bir kez daha gelmek istemelerine her ne kadar sevinse de kendisine vakit ayıramıyordu ve artık hormonları tavan yapma kıvamına gelmişti.

Paraya para dememesinin yanı sıra uçkurunu da artık içinde tutamayan adam kendisini ve sikini biraz daha tutarak işlerine bakmak isterken, masaj yapıp memnun kalan bir kadının arkadaşı özel olarak ona gelmek istediğini beyan eder. Severek bu müşteriyi ağırlayacak olan adam, karşısında inanılmaz seksi bu kadını görünce çok şaşırır ve bittabi tuttuğu uçkuruna yine de hakim olarak işine yoğunlaşır. Çok içten ve seksi dokunuşları ile masaj yaptıran kadını adeta mest eden adama haftaya bir kez daha geleceğini söyleyen kadının gelmesini dört gözle bekler olur. Akşamları eve geçtiğinde, bu zamana kadar ilk kez bu kadar seksi bir kadın görmesinin etkisi ile kendisini tatmin etmeye çalışan adam, en sonunda otuz bir çekerek rahatlar ama bu artık onun uçkurunun hapis edilmesinin sonu olacaktır ve ilk fırsatta bir kadın ile seks yaparak kendisini ödüllendirecektir. Arkadaşlarına bile anlattığı bu seksi kadının bir sonraki seansta kendisine gelerek çıplak masaj yaptırmak istemesi ile heyecandan titremeye başlayan adam randevu gününü heyecanla bekleyişe geçer. Kısa bir süre kaldığını gören adam seksi kadının gelmek üzere olduğu dakikalarda kendi bedenine güzel bir ağda yapar ve pürüzsüz bir gövdeye sahip olarak onun karşısında soyunursa eğer kendisini beğenmesi için hazırlıklar yapar. Bu hazırlıkları tamamladığında telefon çalar ve randevusuna gelmek isteyen seksi kadını davet eder.

İçeriye daha ilk adımını attığında heyecandan tir tir titremeye başlayan genç masör adam, ağzı yüzü kuruduğundan dolayı elleri ayakları birbirine dolaşır ve kalkan yarağını ondan gizlemeye çalışarak biraz komik bir hal alır. Karşısındaki bu sempatik masör adamın hallerine aldırış etmeyen doğa üstü seksi dolgun kadın ise çıplak masaj için geldiğini tekrar hatırlatarak adamın yarasına tuz basar. Memnuniyet ile onu masaj yapacağı özel odaya yönlendiren masör, mükemmel ışıklandırmalar ile özenle hazırladığı masaj odasına onu getirir ve mavi havlusunu getirerek burada soyunmasını isteyerek odadan uzaklaşır. Yerinde duramayan genç masör, kadın soyunarak havluyu giyerken çaktırmadan kapının kenarından onun çıplak bedenine bakarak gözlerini kamaşmasına sahne olur. Sonrasında kadın hazır olduğunu söyleyerek masaj koltuğuna yüzüstü uzanarak adamın gelmesini bekler. Kendini toparlanmakta zorlanan adam seksi kadının yanına gelerek onun pamuksu ve içine çeken teni üzerine yağları dökerek dokunmaya başladıktan sonra artık kendisini tutamayacağını düşünerek üzerindeki havluyu kenara çekerken yeni ağdalı gövdesini adeta şov yaparcasına ortaya çıkartır ve çıplak şekilde masaj yaptıran kadının sırtına çıkarak kalçalarını elleyerek yarağını iki göt lobu arasına koyarak ona niyetini belli ederken kadın biraz cazlamış olsa da geniş ve kalın yarağını amcığının deliğinin üzerine getirdiği anda zevk almaya başlayan kadın daha fazla onu reddetme cümleleri sarf etmez ve içine gacırt diye sokmasına izin vererek inanılması güç bir başarıya imza atmış olan masörün keyifle kendini sikmesini içine boşalarak tebrik etmiş olur.

Porno Türü:

Brazzers, Rokettube

Sende Bir Yorum Bırak